Про компанію – Amicum Pharma

Про компанію

Протягом останніх кількох років наша компанія займається транспортуванням медикаментів по Києву і Україні, ми маємо прямий досвід, як доставки медичних вантажів у великих обсягах, так і персональними передачами гостро необхідних препаратів, коли чекати немає можливості.

Ми співпрацюємо з вітчизняними та зарубіжними виробниками і їх представництвами на території України, що дозволяє пропонувати нашим покупцям широкий і сучасний асортимент товарів вітчизняних та імпортних виробників.

Компанія АМІКУМ ФАРМА пропонує послуги з перевезення продуктів харчування, які потребують суворого дотримання температури при транспортуванні. Для перевезень продуктів харчування наша компанія створила окремий автопарк.

розрахувати вартість перевезення
розрахувати вартість перевезення
розрахувати вартість
перевезення
розрахувати вартість перевезення
розрахувати вартість перевезення

01 Історія

Успішність, це задоволені клієнти

Ми створили компанію АМІКУМ ФАРМА, коли на власному досвіді переконались, що в Україні був відсутній якісний сервіс транспортування лікарських препаратів. Основу нашого бізнесу складає власний сучасний валідований автопарк, професійна команда, відкритість та партнерські стосунки зі всіма контрагентами. Найкращий показник успішності – задоволені клієнти, серед яких відомі вітчизняні та міжнародні бренди.
Наша команда

02 Команда

Тільки кваліфікований персонал

Ми віримо, що будь-яка компанія – це, перш за все – люди. Кваліфіковані логісти АМІКУМ ФАРМА прокладуть найоптимальніший маршрут слідування вашого замовлення, експедитори прослідкують за дотриманням термінів та умов перевезення, а водії доставлять все швидко та без ушкоджень. Ніяких посередників та випадкових виконавців – з нами ви можете бути впевнені в якості послуг!

03 Місія компанії

Партнерство за ради майбутнього

Ми об’єднуємось і об’єднуємо людей, щоб разом в партнерстві досягати наших цілей для задоволення потреб наших споживачів, наших працівників , наших партнерів, наших акціонерів. Ми розвиваємо нові напрямки галузевого бізнесу, ми розвиваємо людей, ми розвиваємо країну, ми розвиваємось самі.
Відтворити відео

Цифри про нас

Group 289
0

кілометрів дороги

0
+

кількість доставок

0
+
професіоналів в команді

Додаткові
послуги

Сучасний складський комплекс загальною площею 310 м2, з дотриманням належних умов зберігання та забезпеченням усіх вимог холодового ланцюга в процесі поставки препаратів, контролю якості лікарських засобів відповідно до положень чинного законодавства.

Наші партнери

доставка

Київ
Черкаси
Полтава
Кропивницький
Хмельницький
Житомир
Рівне
Луцьк
Львів
Тернопіль
Ужгород
Чернівці
Івано-Франківськ
Вінниця
Чернігів
Суми
Харків
Дніпропетровськ
Краматорськ
Луганськ
Сімферополь
Маріуполь
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Прорахувати час доставки по
Києву та областям України
clock
2 до
годин
Терміни доставки
м. Київ - Київська обл.
Уточнити час доставки в
Ваш населений пункт

АМІКУМ ФАРМА

Для перевезень ми використовуємо власний сучасний валідований спеціальний транспорт, в тому числі мультитемпературні фургони (призначені для перевезення одночасно різнотемпературних медикаментів).

Весь наш автопарк оснащений ізотермічними капсулами, якісним холодильним обладнанням та опалювальними пристроями Webasto. Це дозволяє підтримувати необхідний температурний режим в процесі транспортування в будь-яку пору року.

Кожен автомобіль оснащений терморегістраторами і онлайн-датчикоми температури. Це дозволяє не лише з максимальною точністю витримувати необхідну температуру, але й відслідковувати переміщення товарів диспетчерам-логістам нашої компанії. При цьому будь-яка операція може бути підтверджена документально.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи, в тому числі водії з величезним досвідом і стажем, що дозволяє виконувати замовлення швидко і якісно.