Автопарк – Amicum Pharma

Малогабаритний
автомобіль

Підійде для оперативної доставки персональних замовлень чи розвозки невеликих партій
товару у декілька локацій в межах міста, області та всій Україні.

Розмір вантажного відсіку: 91х106х160 см
Температурний режим: від +2°С до +25°С
Максимальне завантаження: до 400 кг

розрахувати вартість
перевезення
розрахувати вартість перевезення
розрахувати вартість перевезення

cередньогабаритний
автомобіль

Якщо маєте потребу у перевезенні середніх та великих партій товару у будь-яку точку
України, замовляйте авто даного типу. 

Розмір вантажного відсіку: 150х155х270 см
Температурний режим: від +2°С до +25°С
Максимальне завантаження: до 1300 кг

Мультитемпературний
автомобіль

Наша компанія володіє власними фургонами, у яких можна транспортувати лікарські препарати у замороженому вигляді на велику відстань з можливістю дотримання точно визначених кліматичних умов. При цьому фургони мають кілька окремих герметичних відсіків з опціями встановлення та контролю різної температури в різних відсіках холодильного відділення. Мультитемпературна валідована техніка такого класу – унікальна в Україні, ми в АМІКУМ ФАРМА пишаємось нею.

Розмір: 145х150х420 см
Температурний режим: від +2°С до +25°С
Максимальне завантаження: до 1100 кг

Якість транспортування

Валідований
автопарк

Валідація транспортного засобу – це перевірка транспорту та його обладнання на відповідність умовам, які необхідні для перевезення медикаментів та інших вантажів, що потребують спеціальних температурних умов транспортування. Процес валідації здійснюється на регулярній основі в холодну та теплу пору року. Включає в себе тести щодо дотримання певної температури і мікроклімату всередині відсіків автотранспорту та термоконтейнерах, протягом усього шляху слідування. Валідація підтверджує правильність роботи обладнання, що використовується під час процесу транспортування.

моніторинг умов транспортування

Наші фургони обладнані термореєстраторами – приладами, які відслідковують та контролюють дотримання заданих показників температури в модулі в режимі реального часу. Датчики фіксують температуру кожні 10 хв. на протязі всього маршруту слідування.

Наші партнери

доставка

Київ
Черкаси
Полтава
Кропивницький
Хмельницький
Житомир
Рівне
Луцьк
Львів
Тернопіль
Ужгород
Чернівці
Івано-Франківськ
Вінниця
Чернігів
Суми
Харків
Дніпропетровськ
Краматорськ
Луганськ
Сімферополь
Маріуполь
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Прорахувати час доставки по
Києву та областям України
clock
2 до
годин
Терміни доставки
м. Київ - Київська обл.
Уточнити час доставки в
Ваш населений пункт

АМІКУМ ФАРМА

Компанія АМІКУМ ФАРМА є одним із лідерів на ринку транспортування медикаментів в Україні. Ми пишаємось цим статусом та гарантуємо вам високий рівень якості перевезень та сервісу за помірною ціною. До ваших послуг – наш власний автопарк з автомобілів різного об’єму та вантажопідйомністю. Всі авто пройшли процес валідації, тобто сертифіковані на відповідність спеціальним умовам, яких потребує перевезення певних ліків, косметичних засобів та інших спец вантажів. Наші водії та експедитори постійно підтверджують та вдосконалюють свої професійні навички. Крім того, ми страхуємо вантажі у 100% випадків та надаємо кожному клієнту можливість контролювати весь процес виконання його замовлення з документальним підтвердженням кожної складової. Нам довіряють провідні українські та міжнародні компанії, довіртеся і Ви!