Фармаконагляд – Amicum Pharma

Фармаконагляд

Шановні партнери, клієнти та споживачі лікарських засобів, компанія ТОВ «Амікум Фарма» має впроваджену систему фармаконагляду та на постійній основі виконує збір інформації щодо:

  • підозр на можливі побічні реакції, що виникли при застосуванні лікарських засобів, які представлені компанією ТОВ «Амікум Фарма»;
  • підозр на недостатню ефективність лікарських засобів, які представлені компанією ТОВ «Амікум Фарма»

У разі виявлення підозр на побічну реакцію або на недостатню ефективність лікарських засобів, що представлені нашою Компанією, просимо Вас повідомити дану  інформацію через контактну форму, яка наведена  нижче або за номером телефону 095-335-00-50.

Основні терміни і поняття

Фармакологічний нагляд (фармаконагляд) – це наукові дослідження та види діяльності, спрямовані на виявлення, оцінку, розуміння побічних реакцій і запобігання їм, а також будь-яким іншим проблемам, пов’язаним із застосуванням лікарських препаратів.

Побічна реакція – будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних дозах, рекомендованих для профілактики, діагностики та лікування захворювань.

Відсутність ефективності лікарського засобу – відсутність лікувальної дії препарату на перебіг і тривалість захворювання.

Номер серії – характерна комбінація цифр (пяти-, шести- або семизначна), яка специфічно ідентифікує серію. Наноситься на всі види упаковки.

Прикріпити файл (за необхідності):

Ваше повідомлення надіслано!
Наш менеджер його вже читає...
А поки Ви можете подивитись, що там у нас на фейсбуці
розрахувати вартість
перевезення
розрахувати вартість перевезення
розрахувати вартість перевезення

доставка

Київ
Черкаси
Полтава
Кропивницький
Хмельницький
Житомир
Рівне
Луцьк
Львів
Тернопіль
Ужгород
Чернівці
Івано-Франківськ
Вінниця
Чернігів
Суми
Харків
Дніпропетровськ
Краматорськ
Луганськ
Сімферополь
Маріуполь
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Прорахувати час доставки по
Києву та областям України
clock
2 до
годин
Терміни доставки
м. Київ - Київська обл.
Уточнити час доставки в
Ваш населений пункт

АМІКУМ ФАРМА

У міжнародній практиці та згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) під фармаконаглядом розуміють сукупність заходів щодо виявлення, контролю та запобігання побічним реакціям, що викликані прийомом ліків та інших біологічно активних препаратів, а також щодо недостатньої ефективності препаратів та/або відсутності лікувального ефекту.

Процес фармаконагляду супроводжує фармацевтичну продукцію весь час з моменту розробки препаратів у наукових лабораторіях до їх потрапляння до споживачів – пацієнтів. Функцію фармаконагляду в більшості країн світу виконують держава через відповідні контролюючі органи та власне виробники продукції. Тому фармаконагляд окрім контролю за якістю та ефективністю ліків є ще й дієвим механізмом боротьби з фальсифікатом.

Ми в Амікум Фарма відповідаємо за продукцію, яку пропонуємо та за якість нашого сервісу. Тому ми запровадили власну систему фармаконагляду, за допомогою якої збираємо усі виявлені нами та вами – нашими клієнтами нештатні випадки, пов’язані з лікарськими препаратами.